چگونه می توان SEO سایت را در گوگل تشخیص داد؟
چگونه می توان SEO سایت را در گوگل تشخیص داد؟
2016/01/11
طراحی اسکرول پارالاکس
طراحی اسکرول پارالاکس
2016/01/12

۱۰فونت برتر قلم مو

10فونت برتر قلم مو

۱۰ فونت رایگان قلم مو برای طراحان

فونت های مربوط به خانواده قلم مو حسی برگرفته از دست نوشته ها را به طراحی داده و ظاهری جالب دارند. در این مقاله ۱۰ فونت قلم موی برگزیده را معرفی کرده و آن‌ها را به رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

۱‌) قلم مو Beacon

beacon changed 10فونت برتر قلم مو

Beacon یکی از فونت های تایپوگرافی Serif است و این مزیت را دارد که می توان برخی از ویژگی های آن را تغییر داده و به نوعی آن را شخصی سازی کرد.

دانلود فونت Beacon

۲) قلم مو Ampad

ampad 10فونت برتر قلم مو

فونت Ampad یکی از فونت هایی است که برای کارهای هنری ترسناک مورد استفاده قرار می گیرد و دارای ۴ سبک متفاوت می باشد که با توجه به کارآیی یکی از آن ها را می‌توانید انتخاب کنید.

دانلود فونت Ampad

۳) قلم مو True Lies

true lies 10فونت برتر قلم مو

فونت True Lies بعنوان یکی از قلم های زمخت شناخته شده است چرا که با وجود Serif نبودن تایپوگرافی آن، هر حرف بطور خشنی پایان می یابد. اصطلاحاً گفته می شود که این فونت مانند بجا گذاشتن خط ترمز ماشین بر صفحه است.

دانلود قلم موی True Lies

۴) قلم مو Goatskin

goatskin brush 10فونت برتر قلم مو

ضربه های عریض قلم موی Goatskin فضایی آسیایی به نوشته ها می دهد. این فونت یکی از بهترین قلم موهایی است که با خط آسیای شرقی می توان حروف انگلیسی را به تحریر درآورد. گفته می شود هر طراحی باید این فونت را میان سایر ابزار نوشتاری خود داشته باشد چرا که یکی از کامل ترین فونت هاست.

دانلود فونت Goatskin

۵) قلم مو Surfing Capital

surfing capital 10فونت برتر قلم مو

قلم موی Surfing Capital فونتی است که به نظر می آید با آفتاب نورپردازی شده است و با لایه های مختلف سایه پردازی حسی آرامش بخش به بیننده منتقل می کند.

دانلود Surfing Capital

۶) قلم مو Levi Brushlevibrush 10فونت برتر قلم مو

قلم موی LeviBrush یکی از فونت های معروفی است که به علت نحوه پاشش رنگ، در کاور آلبوم های موسیقی خوانندگان مشهور مورد استفاده قرار گرفته است. نوع تغییر یافته این فونت نیز تحت عنوان Levi ReBrushed وجود دارد که با تغییراتی در نحوه پاشش رنگ شکل گرفته است.

دانلود فونت LeviBrush

۷) قلم موی Brush Hand New

brushhand 10فونت برتر قلم مو

قلم موی Brush Hand New بر پایه فونت Flash Bold طراحی شده است. در این طراحی جدید، کناره های حروف دیگر تیز نیستند و از سادگی بیشتری برخوردار هستند. درنتیجه، این فونت می تواند انتخابی ایده آل برای عناوین باشد.

دانلود فونت Brush Hand New

۸) قلم موی Paint Hand

painthand 1 10فونت برتر قلم مو

قلم موی Paint Hand فونتی است که برای محصولات و یا محتواهای متنی کودکانه بسیار پرکاربرد است و نظر این کاربران کوچک را شدیداً به خود جلب می کند. در طراحی این فونت، تایپوگرافی و گرافیک های متفاوتی استفاده شده است.

دانلود فونت Paint Hand

۹) قلم موی Cylburn

cylburn 10فونت برتر قلم مو

قلم مو Cylburn فونت نیمه پیوسته ای است که بر اساس قلم Roundhand طراحی شده است با این تفاوت که از کشیدگی کمتری برخوردار بوده و درنتیجه متمایز از سبک های سنتی می باشد.

دانلود فونت Cylburn

۱۰) قلم موی Mothproof Script

sp 720 10فونت برتر قلم مو

 

قلم موی Mothproof Script یکی از فونت های بسیار تاثیر گذار است که تا حدودی شبیه فونت سنتی blackletter طراحی شده ولی نسبت به آن خواناتر می باشد.

دانلود فونت Mothproof Script

 منبع: www.creativebloq.com

طراحان
طراحان
گروه طراحان دپارتمان طراحی وب‌سایت است که فعالیت خود را از سال ۸۴ آغاز نموده. طراحان کلیه نیاز‌های شما را در راه اندازی، نگهداری و مدیریت انواع وب‌سایت‌های اینترنتی، فروشگاه‌های اینترنتی، سایت‌های خبری، پرتال‌های سازمانی، سایت‌های ویژه مشاورین املاک، سایت‌های ویژه آژانس‌های مسافرتی و رزرو و ... به‌صورت حرفه‌ای و کاربردی برطرف می‌نماید.