تغییر تصاویر GIF در فوتوشاپ
تغییر تصاویر GIF در فوتوشاپ
2016/02/09
کتاب رایگان طراحی Mockupها
کتاب رایگان طراحی Mockupها
2016/02/10

ابزار‌های کارآمد برای طراحی Mockup‌ها

طراحی سایت-طراحان

طراحی سایت-طراحان

Mockup ها به قالب های گرافیکی گفته می شوند که امروزه بسیار در طراحی مورد استفاده قرار می گیرند. غالباً فرمت این طرح ها psd. است و کارآمدترین ابزار برای طراحی Mockup ها فوتوشاپ است. در این مقاله، ۶ نرم افزار دیگر برای طراحی Mockup ها معرفی می شوند.

۱. Balsamiq Mockups

Balsamiq Mockups شاید یکی از محبوب‌ترین و شناخته شده‌ترین ابزارها برای طراحی Mockup است که این قابلیت را به طراحان می‌دهد تا در زمانی اندک و به زیبایی Mockup های جالبی طراحی کنند. همچنین این ابزار به شما کمک می‌کند تا مشکلات UI را بهتر مرتفع نمایید و زمان زیادی را برای جزئیات صرف ننمایند.

Balsamiq Mockups مجموعه وسیعی از اجزای سازنده Mockup ها را در اختیار دارد که قدرت انتخاب بالایی به کاربر می‌دهد.

3b115afa ابزار‌های کارآمد برای طراحی Mockup‌ها

۲. Mockingbird

Mockingbird یکی دیگر از نرم‌افزارهای رایج است که این امکان را فراهم می‌کند تا Mockup های طراحی شده را لینک کرده و به اشتراک گذاشت. بوسیله این ابزار می‌توان نمونه‌های اولیه Mockup را به سرعت طراحی کرد و همچنین این قابلیت وجود دارد که با ویرایشگر drag-and-drop به سرعت و بصورت انفرادی یا گروهی واسط‌هایی را طراحی کرد.

3898f37f ابزار‌های کارآمد برای طراحی Mockup‌ها

۳. Mockup Builder

Mockup Builder یک نرم افزار رایگان است که توسط Micrsoft Silverlight ساخته شده و این قابلیت را به کاربر می دهد تا Mockup های نرم افزاری و وب‌سایتی طراحی کند. اگرچه مجموعه المان‌های در دسترس متنوع هستند ولی به لحاظ کمی محدودند. با این وجود، بعنوان یک ابزار رایگان، Mockup Builder راهکارها و گزینه‌های ساده و بجایی را به کاربر پیشنهاد می‌دهد. زمان به اشتراک‌گذاری، Mockup طراحی شده را می‌توان در قالب PNG و PDF بکار گرفت.

76c634a8 ابزار‌های کارآمد برای طراحی Mockup‌ها

۴. HotGloo

HotGloo یکی دیگر از ابزارهای طراحی Mockup است که بدلیل مجموعه غنی و عظیم اجزای سازنده میان کاربران از رواج بالایی برخوردار است و گفته شده که بیش از ۲۶۰۰۰ پروژه طراحی با این نرم افزار انجام شده است. محیط فراهم شده توسط این نرم افزار به کاربر کمک می کند تا تمام فرآیند طراحی را به راحتی تجربه کند.

4c706b71 ابزار‌های کارآمد برای طراحی Mockup‌ها

۵. Invision

Invision یک نرم‌افزار آنلاین است که به کاربران کمک می‌کند تا علاوه بر طراحی، تجربه کاربری خود را به اشتراک گذاشته و بررسی نمایید. Mockup های طراحی شده توسط این ابزار از جذابیت خاصی برخوردار هستند و این امر مرهون مجموعه‌ای از جلوه‌های ویژه آن است. اشتراک گذاری پروژه ها و کار تیمی از دیگر ویژگی های Invision است و همچنین از طراحی ریسپانسیو برای سایر وسایل دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

a37683f5 ابزار‌های کارآمد برای طراحی Mockup‌ها

۶. Proto.io

Proto.io یکی از نرم‌افزارهایی است که برای طراحی در وسایل متحرک بکار برده می‌شود. بوسیله این برنامه می‌توان در iPhone, iPad و Android به طراحی Mockup‌ های جالبی پرداخت، کنترل کاملی بر رنگ‌ها، فونت‌ها و صفحه‌آرایی داشت و پروژه‌ها را با سایر طراحان به اشتراک گذاشت.

Mockup های طراحی شده توسط این نرم‌افزار مستقیماً از طریق وسایل متحرک قابل رویت هستند و این امکان را فراهم می‌کنند تا کاربر طراحی خود را در دنیای واقعی تجربه کند.

 

52f73df4 ابزار‌های کارآمد برای طراحی Mockup‌ها

منبع: www.mashable.com

طراحان
طراحان
گروه طراحان دپارتمان طراحی وب‌سایت است که فعالیت خود را از سال ۸۴ آغاز نموده. طراحان کلیه نیاز‌های شما را در راه اندازی، نگهداری و مدیریت انواع وب‌سایت‌های اینترنتی، فروشگاه‌های اینترنتی، سایت‌های خبری، پرتال‌های سازمانی، سایت‌های ویژه مشاورین املاک، سایت‌های ویژه آژانس‌های مسافرتی و رزرو و ... به‌صورت حرفه‌ای و کاربردی برطرف می‌نماید.